Alkoholizm, leczenie, terapia, uzależnienie od alkoholu, alkoholowa, alkoholik, alkoholiczka, dda, dorosłe dzieci, picie, picie kontrolowane, katowice, śląsk, marcin famulok, interwencja kryzySzczególnie polecam osobom pijącym w modelu o niewielkiej szkodliwości tzw. HFA (High Functioning Alkoholics) – wysoko funkcjonujący Alkoholicy

Trafiając do mnie, bardzo często mówią Państwo o tym, że długo się zastanawiali czy przyjść. Że numer telefonu był zapisany od kilku miesięcy, że strona www była w zakładkach. Że czekaliście. Proszę pamiętać, że ja nie zajmuję się zabieraniem ludziom alkoholu, nie prowadzę krucjat trzeźwościowych, nie walczę z piciem. Moim celem jest pomóc Państwu zmienić komfort życia – jak najszybciej.

Dlatego proponuję przeczytanie książki, w której znajdą Państwo odpowiedzi na najważniejsze pytania. Pacjenci, którzy to zrobili przychodzą szybciej, z większą motywacją, wiedzą, czego chcą od kontaktu z terapeutą.

Książkę przeczytać łatwiej niż pokonać opór przed rozmawianiem o problemie.

Nieprzypadkowo posiadam opinię jednego z najlepszych terapeutów na Śląsku, piszę te słowa bez fałszywej skromności, to zresztą jest opinia Pacjentów. Jestem unikalnym połączeniem doświadczeń osobistych, zawodowych, zdobytych podczas kilkuletniej pracy z Pacjentami prywatnymi i wykształcenia w najbardziej skutecznym nurcie pracy, opartym na relacji. Większość z tego przelałem na papier. Gwarantuję Państwu, że w książce znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytanie – czy to już alkoholizm. Przeczytacie Państwo o pierwszych, często ignorowanych objawach choroby, wskazaniach do tego, aby ograniczyć spożywanie alkoholu. Poznacie niepodważalne dowody na to, że choroba jest już rozwinięta. W ostatnim rozdziale oferuję możliwość zmierzenia się z profesjonalną diagnostyką uzależnień, wynik tej autodiagnozy, dokonanej przy pomocy normy medycznej ICD-10 jest jednoznaczny.

Koszt, wraz z przesyłką, to 50,00 zł. Zamówienia proszę kierować na adres e-mail m.famulok@gmail.com.

Można też w wygodny sposób dokonać zakupu poprzez serwis Allegro Kup Teraz!start

oferta

kontakt